P W D L F A GD Pts
1 SZRENIAWA KOSZYCE 47 28 10 9 129 66 63 94
2 Partyzant Dojazdów 35 22 6 7 112 46 66 72
3 Ekler Baranówka 35 20 4 11 110 60 50 64
4 Galicja Raciborowice 33 20 3 10 107 70 37 63
5 Bibiczanka Bibice 34 17 7 10 75 52 23 58
6 Słomniczanka II Słomniki 32 14 8 10 70 72 -2 50
7 Błękitni II Modlnica 33 12 5 16 64 71 -7 41
8 Czarni '03 Grzegorzowice 35 12 5 18 73 117 -44 41
9 Płomień Kościelec 34 11 7 16 54 68 -14 40
10 Michałowianka Michałowice 33 10 5 18 68 94 -26 35
P W D L F A Pts
1 SZRENIAWA KOSZYCE 47 28 10 9 129 66 94
2 Partyzant Dojazdów 35 22 6 7 112 46 72
3 Ekler Baranówka 35 20 4 11 110 60 64
4 Galicja Raciborowice 33 20 3 10 107 70 63
5 Bibiczanka Bibice 34 17 7 10 75 52 58
6 Słomniczanka II Słomniki 32 14 8 10 70 72 50
7 Błękitni II Modlnica 33 12 5 16 64 71 41
8 Czarni '03 Grzegorzowice 35 12 5 18 73 117 41
9 Płomień Kościelec 34 11 7 16 54 68 40
10 Michałowianka Michałowice 33 10 5 18 68 94 35
 

1. kolejka 08.08.2020

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
 
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
 
Czarni 03 Grzegorzowice
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
 
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
 
Strażak Goszcza
1:1
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
 
Spartak Wielkanoc
3:8
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
 
Błękitni II Modlnica
1:2
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00
 
 

2. kolejka 12.08.2020

Prądniczanka II Kraków
1:1
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
 
Wierzbowianka Wierzbno
2:5
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
 
Partyzant Dojazdów
2:0
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
 
Ekler Baranówka
8:1
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
 
Michałowianka Michałowice
1:1
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
 
Galicja Raciborowice
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
 
Płomień Kościelec
3:2
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00
 

Szreniawa Koszyce
pauzuje.

 

3. kolejka 15.08.2020

Spartak Wielkanoc
2:0
Prądniczanka II Kraków
15.08.2020
16:00
 
Czarni 03 Grzegorzowice
4:7
Galicja Raciborowice
15.08.2020
17:30
 
Błękitni II Modlnica
4:1
Michałowianka Michałowice
15.08.2020
17:00
 
Jastrzębiec Książ Wielki
2:3
Partyzant Dojazdów
16.08.2020
15:00
 
Słomniczanka II Słomniki
5:0
Płomień Kościelec
16.08.2020
16:00
 
Szreniawa Koszyce
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
16.08.2020
17:00
 
Bibiczanka Bibice
2:4
Ekler Baranówka
16.08.2020
18:00
 
 

4. kolejka 22.08.2020

Partyzant Dojazdów
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
22.08.2020
16:00
 
Michałowianka Michałowice
1:3
Szreniawa Koszyce
22.08.2020
17:00
 
Ekler Baranówka
0:3
Słomniczanka II Słomniki
22.08.2020
17:00
 
Strażak Goszcza
0:7
Bibiczanka Bibice
23.08.2020
17:00
 
Płomień Kościelec
5:1
Spartak Wielkanoc
23.08.2020
17:00
 
Galicja Raciborowice
1:1
Błękitni II Modlnica
23.08.2020
17:30
 
Prądniczanka II Kraków
1:4
Jastrzębiec Książ Wielki
23.08.2020
18:00
 
 

5. kolejka 29.08.2020

Spartak Wielkanoc
:
Ekler Baranówka
29.08.2020
16:00
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Strażak Goszcza
29.08.2020
17:00
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Prądniczanka II Kraków
29.08.2020
17:00
 
Błękitni II Modlnica
:
Partyzant Dojazdów
29.08.2020
00:00
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Michałowianka Michałowice
29.08.2020
00:00
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Płomień Kościelec
30.08.2020
15:00
 
Szreniawa Koszyce
:
Galicja Raciborowice
30.08.2020
17:00
 
 

6. kolejka 05.09.2020

Partyzant Dojazdów
:
Szreniawa Koszyce
05.09.2020
16:00
 
Płomień Kościelec
:
Czarni 03 Grzegorzowice
05.09.2020
16:00
 
Ekler Baranówka
:
Jastrzębiec Książ Wielki
05.09.2020
17:00
 
Prądniczanka II Kraków
:
Błękitni II Modlnica
05.09.2020
00:00
 
Bibiczanka Bibice
:
Słomniczanka II Słomniki
06.09.2020
16:00
 
Strażak Goszcza
:
Spartak Wielkanoc
06.09.2020
16:00
 
Galicja Raciborowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
06.09.2020
17:00
 
 

7. kolejka 12.09.2020

Czarni 03 Grzegorzowice
:
Ekler Baranówka
12.09.2020
17:00
 
Michałowianka Michałowice
:
Galicja Raciborowice
12.09.2020
17:00
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
12.09.2020
00:00
 
Błękitni II Modlnica
:
Płomień Kościelec
12.09.2020
00:00
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
13.09.2020
15:00
 
Spartak Wielkanoc
:
Bibiczanka Bibice
13.09.2020
16:00
 
Szreniawa Koszyce
:
Prądniczanka II Kraków
13.09.2020
17:00
 
 

8. kolejka 19.09.2020

Partyzant Dojazdów
:
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
 
Ekler Baranówka
:
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
 
Prądniczanka II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.09.2020
00:00
 
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
 
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
 
Bibiczanka Bibice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Spartak Wielkanoc
20.09.2020
16:00
 
 

9. kolejka 26.09.2020

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Płomień Kościelec
26.09.2020
00:00
 
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
26.09.2020
00:00
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
 
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
27.09.2020
16:00
 
Galicja Raciborowice
:
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30
 
 

10. kolejka 03.10.2020

Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
03.10.2020
16:30
 
Prądniczanka II Kraków
:
Galicja Raciborowice
03.10.2020
00:00
 
Bibiczanka Bibice
:
Błękitni II Modlnica
03.10.2020
00:00
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
04.10.2020
15:00
 
Płomień Kościelec
:
Michałowianka Michałowice
04.10.2020
15:00
 
Spartak Wielkanoc
:
Jastrzębiec Książ Wielki
04.10.2020
15:00
 
Strażak Goszcza
:
Szreniawa Koszyce
04.10.2020
16:00
 
 

11. kolejka 10.10.2020

Partyzant Dojazdów
:
Prądniczanka II Kraków
10.10.2020
15:00
 
Michałowianka Michałowice
:
Ekler Baranówka
10.10.2020
15:00
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Strażak Goszcza
10.10.2020
00:00
 
Błękitni II Modlnica
:
Słomniczanka II Słomniki
10.10.2020
00:00
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Spartak Wielkanoc
11.10.2020
15:00
 
Galicja Raciborowice
:
Płomień Kościelec
11.10.2020
16:00
 
Szreniawa Koszyce
:
Bibiczanka Bibice
11.10.2020
16:00
 
 

12. kolejka 17.10.2020

Spartak Wielkanoc
:
Błękitni II Modlnica
17.10.2020
15:00
 
Ekler Baranówka
:
Galicja Raciborowice
17.10.2020
15:00
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Szreniawa Koszyce
18.10.2020
15:00
 
Strażak Goszcza
:
Michałowianka Michałowice
18.10.2020
15:00
 
Płomień Kościelec
:
Partyzant Dojazdów
18.10.2020
15:00
 
Bibiczanka Bibice
:
Wierzbowianka Wierzbno
18.10.2020
15:00
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
18.10.2020
15:00
 
 

13. kolejka 24.10.2020

Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
24.10.2020
14:00
 
Michałowianka Michałowice
:
Bibiczanka Bibice
24.10.2020
15:00
 
Błękitni II Modlnica
:
Jastrzębiec Książ Wielki
24.10.2020
00:00
 
Prądniczanka II Kraków
:
Płomień Kościelec
24.10.2020
00:00
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Słomniczanka II Słomniki
24.10.2020
00:00
 
Galicja Raciborowice
:
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
 
Szreniawa Koszyce
:
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00
 
 

14. kolejka 31.10.2020

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
 
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
 
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
 
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
15:00
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Błękitni II Modlnica
01.11.2020
14:00
 
 

15. kolejka 07.11.2020

Michałowianka Michałowice
:
Spartak Wielkanoc
07.11.2020
14:00
 
Płomień Kościelec
:
Ekler Baranówka
07.11.2020
14:00
 
Partyzant Dojazdów
:
Bibiczanka Bibice
07.11.2020
14:00
 
Galicja Raciborowice
:
Słomniczanka II Słomniki
07.11.2020
14:00
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki
07.11.2020
00:00
 
Prądniczanka II Kraków
:
Strażak Goszcza
07.11.2020
00:00
 
Szreniawa Koszyce
:
Czarni 03 Grzegorzowice
08.11.2020
14:00